صفحه ها
دسته
برترین های وبلاگ
لینکهای مفید
از ما بهترون
دانلود
از ما بهترون
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 126839
تعداد نوشته ها : 58
تعداد نظرات : 162
Rss
طراح قالب

 

 

               آینده در انتظار وطن فروشان...

تاریخ تکرار خواهد شد....

.

 

 

 

 

 

دسته ها : سیاسی - عجیب تر
دوشنبه هفتم 10 1388

.

.

 گاف مجدد کروبی، این بار در یک بیانیه شدیداللحن!

مهدی کروبی که پیش از این اشتباه ادبیاتی خود در ترجمه "دول الخلیج العربیه" به دولت های خلیج عربی را مستمسک حمله به احمدی نژاد کرده بود ، این بار نیز مشابه همین اشتباه را در نوشتن یکی از مشهورترین آیات قرآن کریم مرتکب شد.به گزارش شبکه ایران، مهدی کروبی امروز به مناسبت وقایع روز عاشورای تهران بیانیه‌ای صادر کرد.او هیچ اشاره ای به هتاکی های حامیان موسوی به مقدسات مردم نکرد، ‌اما از آن جهت که در نگارش آن، خطای مهمی مرتکب شد، نامه اش بیش از آنکه موجب خشم متدینین شود، انبساط خاطر برای مخاطبینش فراهم آورد.دبیر کل حزب اعتماد ملی که در ابتدای نامه خود قصد داشت برای تحت الشعاع قرار دادن هتاکیها، به واسطه ترور مشکوک چهار نفر از شهروندان،به آیه‌ مشهور استرجاع از قرآن کریم تمسک کند،‌ نوشت: "انا لله و انا الیه الراجعون"!

مهدی کروبی پیش از این نیز در جریان مناظرات انتخاباتی، محمود احمدی نژاد را به نشستن در زیر تابلویی که بر روی آن نوشته شده بود "دول الخلیج العربیة" محکوم کرده بود.وی گفته بود که معنی "دول الخلیج العربیه"، "دولت‌های خلیج عربی" است .اما دکتراحمدی نژاد در همان جلسه برای کروبی که حامیانش وی را "آیت الله" می خوانند، توضیح داد که معنی این عبارت "دولت های عربی خلیج" است، که در پی آن کروبی ترجیح داد در این باره سکوت کند.با این حال این اشتباه مهدی کروبی مشخص کرد که با وجود برخی گمانه زنی‌ها مبنی بر اینکه همه نامه‌ها و بیانیه‌های مهدی کروبی توسط افراد دیگری نوشته می شود، لااقل برخی از این بیانیه ها را شخص کروبی می نویسد.

گفتنی است مهدی کروبی در این بیانیه آشوبگران را که دیروز باکف و سوت به شعار علیه مقدسات دینی می پرداختند، "عزاداران حسینی" نامیده و عزادارانی را که صرفا با حضور در خیابانها و بیان شعارهای انقلابی مانع آنها شدند را "جماعتی وحشی" خطاب کرده است.

دسته ها : سیاسی - عجیب تر
دوشنبه هفتم 10 1388

 

.... نخست وزیر ایتالیا قبل از اینکه از زن اول خود طلاق گرفته و با لاریو ازدواج کند، از رابطه نامشروع با ورونیکا صاحب دو فرزند دیگر شد...

 برلوسکونی با انتخاب زنان به ظاهر زیبا به عنوان عضو کابینه دولت خود به یکی از سران شهوت‌پرست‌ دنیا مشهور شد،

 

  

 

"ورونیکا لاریو" که زمزمه‌های جدایی‌ از همسرش این روزها تیترهای روزنامه‌های جهان به ویژه مطبوعات ایتالیا را به خود اختصاص داده طی تجربه‌ زندگی با سیلویو شاهد رسوایی‌ها اخلاقی و بی‌مهری‌های همسرش بوده است.
اما آنچه که در درد دل‌های ورونیکا در گزارش‌های روزنامه‌ها و نقل قول‌ها از وی به چشم می‌خورد همنشینی و رابطه زننده همسر 72 ساله‌اش با دختران و زنانی است که اکثرا حتی یک سوم سن او را ندارند.


زن دوم برلوسکونی که یک بازیگر تلویزیونی بود در سال 1980 توجه سیلویو را به خود جلب کرد. در آن زمان نخست وزیر ایتالیا هنوز با زن اول خود مشغول زندگی بود و حاصل زندگی آنان دو فرزند بود.
اما نخست وزیر ایتالیا قبل از اینکه از زن اول خود طلاق گرفته و با لاریو ازدواج کند، از رابطه نامشروع با ورونیکا صاحب دو فرزند دیگر شد.
 

گفته می‌شود که سیلویو و ورنیکا در سال 1990 و پس از جدایی سیلویو با زن اولش با هم ازدواج کردند. آنها در آن موقع 3 فرزند داشتند.
اما برلوسکونی که با انتخاب زنان به ظاهر زیبا به عنوان کاندیداهای انتخابات و عضو کابینه دولت خود به یکی از سران شهوت‌پرست‌ دنیا مشهور شد، پس از ازدواج با ورونیکا بازیگر نه تنها روابط نامشروع خود با زنانی که اغلب آنها نقش مدل را ایفا می‌کردند را محدود نکرد، بلکه روز به روز به آن ابعاد جدید‌تری بخشید.


در این زمینه گلایه‌های ورونیکا از همسر میلیاردر و نامی اما چشم‌چران خود در نوع خود قابل توجه است.
اخیرا خبری منتشر شد که برلوسکونی هفته پیش در جشن هجدهمین سالگرد تولد دختر یکی از دوستان خود به نام "نومی لتیزیا " شرکت کرد و در آن به وی گردنبند الماس و طلا هدیه کرد.
لاریو در ژانویه 2007 پس از تحمل رفتارهای همسرش که برای او آزرده‌کننده بود نامه‌ای سرگشاده در روزنامه "لا ریپابلیکا " نوشت و عذرخواهی عمومی برلوسکونی را به دلیل رفتارش با دختران در برنامه‌ای تلویزیونی و همچنین تمجید وی از "مارا کارفاگنا " (Mara Carfagna)، یک مدل درخواست کرد.


آن موضوع نیز گذشت و برلوسکونی در سال 2006 کارفاگنا، بازیگر و مدل معروف را در حزب خود یعنی "فورزا ایتالیا " به خدمت گرفت. سال گذشته نیز کارفاگنا به عنوان وزیر "فرصت‌های برابر " در دولت ایتالیا انتخاب شد.
نخست وزیر ایتالیا "آنجلا سوزیو "، "الونورا گاگیولی "، "کامیلا فرانتی "، "باربارا ماترا " و دو بازیگر زن و ملکه زیبایی ایتالیا را به عنوان نامزد عضویت در پارلمان اروپا مطرح کرد.
برلوسکونی یکبار یادداشتی را به "گابریلا گیامانکو " و "نونزیا دگیرولاما "، دو عضو پارلمان ایتالیا نوشت: گابری و نونزیا، شما در حالی که در کنار هم نشسته‌اید بسیار زیبا به نظر می‌رسید. هر دوی شما را می‌بوسم. (منبع: روزنامه تایمز)


افراد زیادی بودند که به دلیل ارتباطشان با سیلویو به پست‌های سیاسی ایتالیا دست پیدا کردند که در این میان مانکن‌ها و هنرپیشه‌های زن بیشتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند.


ژانویه سال 2003، "آنتونیو گیوفره "، عضو مافیا فاش کرد که برلوسکونی در دهه 1980 با رهبران مافیا و به هنگام محاکمه یک سناتور در سیسل، ملاقات کرده است. (منبع: بی‌بی‌سی)
گیوفره که توسط پلیس دستگیر شده بود، تاکید کرد که رهبران مافیا در ویلای برلوسکونی در نزدیکی میلان با هم دیدار کردند. 

.

  گروه سرگرمی سیمرغ           www.seemorgh.com/Entertainment

دسته ها : سیاسی - عجیب تر
سه شنبه بیست و چهارم 9 1388

.

.

«جئوف آستلینگ» معلم بازنشسته استرالیایی است که تمام بدنش را خالکوبی کرده و قصد دارد، پس از مرگش پوست بدن خود را به موزه ملی استرالیا اهدا کند.
«جئوف آستلینگ» 65 ساله و اهل استرالیا یک معلم بازنشسته است که طی 15 سال بدن خود را خالکوبی کرده و مایل است پس از مرگش پوست بدن خود را به موزه ملی استرالیا در «کانبرا» اهدا کند.
این در حالیست که این مرد از نوک سر تا نوک پایش را خالکوبی کرده و موضوع خالکوبی روی بدنش نیز «گل‌های بومی» استرالیا است.

.

  

. 

این مرد در گفت‌و‌گو با رسانه‌های دولتی استرالیا یادآور شد: من با این کار، یک اقدام یگانه و منحصر به فرد انجام دادم و از این که تصمیم گرفتم پس از مرگم، پوست بدن خود را به موزه ملی استرالیا اهدا کنم،‌ بسیار خوشحالم، چرا که می‌دانم با خالکوبی گل‌های بومی استرالیا بر روی پوست بدنم، نام و شکل این گل‌ها را برای ابد زنده نگاه داشته‌ام.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ     www.seemorgh.com

.

.
  
دسته ها : عجیب تر
جمعه بیستم 9 1388
X