صفحه ها
دسته
برترین های وبلاگ
لینکهای مفید
از ما بهترون
دانلود
از ما بهترون
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 126840
تعداد نوشته ها : 58
تعداد نظرات : 162
Rss
طراح قالب

 

.... نخست وزیر ایتالیا قبل از اینکه از زن اول خود طلاق گرفته و با لاریو ازدواج کند، از رابطه نامشروع با ورونیکا صاحب دو فرزند دیگر شد...

 برلوسکونی با انتخاب زنان به ظاهر زیبا به عنوان عضو کابینه دولت خود به یکی از سران شهوت‌پرست‌ دنیا مشهور شد،

 

  

 

"ورونیکا لاریو" که زمزمه‌های جدایی‌ از همسرش این روزها تیترهای روزنامه‌های جهان به ویژه مطبوعات ایتالیا را به خود اختصاص داده طی تجربه‌ زندگی با سیلویو شاهد رسوایی‌ها اخلاقی و بی‌مهری‌های همسرش بوده است.
اما آنچه که در درد دل‌های ورونیکا در گزارش‌های روزنامه‌ها و نقل قول‌ها از وی به چشم می‌خورد همنشینی و رابطه زننده همسر 72 ساله‌اش با دختران و زنانی است که اکثرا حتی یک سوم سن او را ندارند.


زن دوم برلوسکونی که یک بازیگر تلویزیونی بود در سال 1980 توجه سیلویو را به خود جلب کرد. در آن زمان نخست وزیر ایتالیا هنوز با زن اول خود مشغول زندگی بود و حاصل زندگی آنان دو فرزند بود.
اما نخست وزیر ایتالیا قبل از اینکه از زن اول خود طلاق گرفته و با لاریو ازدواج کند، از رابطه نامشروع با ورونیکا صاحب دو فرزند دیگر شد.
 

گفته می‌شود که سیلویو و ورنیکا در سال 1990 و پس از جدایی سیلویو با زن اولش با هم ازدواج کردند. آنها در آن موقع 3 فرزند داشتند.
اما برلوسکونی که با انتخاب زنان به ظاهر زیبا به عنوان کاندیداهای انتخابات و عضو کابینه دولت خود به یکی از سران شهوت‌پرست‌ دنیا مشهور شد، پس از ازدواج با ورونیکا بازیگر نه تنها روابط نامشروع خود با زنانی که اغلب آنها نقش مدل را ایفا می‌کردند را محدود نکرد، بلکه روز به روز به آن ابعاد جدید‌تری بخشید.


در این زمینه گلایه‌های ورونیکا از همسر میلیاردر و نامی اما چشم‌چران خود در نوع خود قابل توجه است.
اخیرا خبری منتشر شد که برلوسکونی هفته پیش در جشن هجدهمین سالگرد تولد دختر یکی از دوستان خود به نام "نومی لتیزیا " شرکت کرد و در آن به وی گردنبند الماس و طلا هدیه کرد.
لاریو در ژانویه 2007 پس از تحمل رفتارهای همسرش که برای او آزرده‌کننده بود نامه‌ای سرگشاده در روزنامه "لا ریپابلیکا " نوشت و عذرخواهی عمومی برلوسکونی را به دلیل رفتارش با دختران در برنامه‌ای تلویزیونی و همچنین تمجید وی از "مارا کارفاگنا " (Mara Carfagna)، یک مدل درخواست کرد.


آن موضوع نیز گذشت و برلوسکونی در سال 2006 کارفاگنا، بازیگر و مدل معروف را در حزب خود یعنی "فورزا ایتالیا " به خدمت گرفت. سال گذشته نیز کارفاگنا به عنوان وزیر "فرصت‌های برابر " در دولت ایتالیا انتخاب شد.
نخست وزیر ایتالیا "آنجلا سوزیو "، "الونورا گاگیولی "، "کامیلا فرانتی "، "باربارا ماترا " و دو بازیگر زن و ملکه زیبایی ایتالیا را به عنوان نامزد عضویت در پارلمان اروپا مطرح کرد.
برلوسکونی یکبار یادداشتی را به "گابریلا گیامانکو " و "نونزیا دگیرولاما "، دو عضو پارلمان ایتالیا نوشت: گابری و نونزیا، شما در حالی که در کنار هم نشسته‌اید بسیار زیبا به نظر می‌رسید. هر دوی شما را می‌بوسم. (منبع: روزنامه تایمز)


افراد زیادی بودند که به دلیل ارتباطشان با سیلویو به پست‌های سیاسی ایتالیا دست پیدا کردند که در این میان مانکن‌ها و هنرپیشه‌های زن بیشتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند.


ژانویه سال 2003، "آنتونیو گیوفره "، عضو مافیا فاش کرد که برلوسکونی در دهه 1980 با رهبران مافیا و به هنگام محاکمه یک سناتور در سیسل، ملاقات کرده است. (منبع: بی‌بی‌سی)
گیوفره که توسط پلیس دستگیر شده بود، تاکید کرد که رهبران مافیا در ویلای برلوسکونی در نزدیکی میلان با هم دیدار کردند. 

.

  گروه سرگرمی سیمرغ           www.seemorgh.com/Entertainment


دسته ها : سیاسی - عجیب تر
سه شنبه بیست و چهارم 9 1388
X