صفحه ها
دسته
برترین های وبلاگ
لینکهای مفید
از ما بهترون
دانلود
از ما بهترون
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 126919
تعداد نوشته ها : 58
تعداد نظرات : 162
Rss
طراح قالب

 

پاسخ تکان‌دهنده آیت‌الله بهجت به مفسد اقتصادی

 

شبکه ایران: غلامی، یکی از اعضای سابق دفتر حضرت آیت‌الله بهجت(ره) اخیرا به نقل خاطره ای از تلاش شهرام جزایری، مفسد اقتصادی معروف، برای ملاقات با آیت الله العظمی بهجت پرداخته است که حاوی نکات تکان دهنده ای است.

غلامی گفته است که "روزی شهرام جزایری، بر اساس ارتباط‌هایی که ایجاد کرده‌ بود از فرزند آیت‌الله بهجت درخواست ملاقات با آقا را داشت. اما وقتی این جریان به اطلاع حضرت آیت‌الله بهجت رسید وی مخالفت کرد.

شهرام جزایری با طرح ترفندی، روزی به مقابل مسجد حضرت آیت الله بهجت در قم می رود تا وقتی که حضرت آقا از نماز فارغ می شوند، از فرصت استفاده‌ کند و وارد دفتر یا منزل آقا شود و ملاقاتی انجام دهد. به همین منظور بیرون مسجد منتظر می‌ماند تا نماز تمام شود و آقا از مسجد بیرون بیایند.

حضرت آیت الله بهجت همیشه سرشان پایین بود و به کسی نگاه نمی‌کردند . وقتی از مسجد خارج شدند، یکی از دوستان و نزدیکان شهرام جزایری به آیت الله بهجت نزدیک شد و به آقا گفت: حضرت آیت الله؛ آقای شهرام جزایری از تجار خیـّر تهران هستند و فعالیت‌های خیریه فراوانی انجام می‌دهند و برای عرض ارادت و دست‌بوسی خدمت رسیده‌اند، در این هنگام آقا سر مبارک را بالا‌گرفتند و به شهرام جزایری نگاهی کردند و فرمودند: برو و از کارهای خیری که انجام داده ای توبه کن."!

گفتنی است که شهرام جزایری در جریان مناظره های تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری دهم نیز، خبرساز بود به طوری که در مناظره دکتر احمدی نژاد با آقای کروبی، شیخ اصلاحات دریافت 500 میلیون تومان پول را از شهرام جزایری تایید کرد و حتی گفت که اگر باز هم چنین پول هایی به او بدهند، حتما خواهد گرفت.

یکی از دلایلی که آرای آقای کروبی به یک درصد رای دهندگان نرسید، همین موضوع عنوان شد.

منبع: فتنه سبز


دسته ها : سیاسی
شنبه سوم 11 1388
X