صفحه ها
دسته
برترین های وبلاگ
لینکهای مفید
از ما بهترون
دانلود
از ما بهترون
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 126214
تعداد نوشته ها : 58
تعداد نظرات : 162
Rss
طراح قالب

 

نقاب

 هی بازیگر! گریه نکن! ما همه مون مثل همیم
صبحا که از خواب پا میشیم نقاب به صورت می زنیم
یکی معلم میشه و یکی میشه خونه بدوش
یکی ترانه ساز میشه یکی میشه غزل فروش
کهنه نقاب زندگی تا شب رو صورتای ماس
گریه های پشت نقاب مثل همیشه بی صداس

هر کسی هستی یه دفه قد بکش از پشت نقاب
از رو نوشته حرف نزن، رها شو از پیله خواب
نقش یک دریچه رُ رو میله قفس بکش
برای یک بار که شده جای خودت نفس بکش

کاشکی می شد تو زندگی ما خودمون باشیم و بس
تنها برای یک نگاه، حتی برای یک نفس
تا کی به جای خود ما نقابه ما حرف بزنه؟
تا کی سکوتو رج زدن نقش نمایش منه؟

هر کسی هستی یه دفه قد بکش از پشت نقاب
از رو نوشته حرف نزن، رها شو از پیله خواب
نقش یک دریچه رُ رو میله قفس بکش
برای یک بار که شده جای خودت نفس بکش

می خوام همین ترانه رُ رو صحنه فریاد بزنم
نقابمو پاره کنم، جای خودم حرف بزنم

.

 

دسته ها : شعر
شنبه بیست و ششم 10 1388

 

                                                                                      شماره ..........

                                                                                     پیوست ..........

 

.

                                          بسمه تعالی 

خدمت دوستان  تبیانی

سلام علیکم

با توجه به اینکه بنده برای ساختن این وبلاگ و همچنین نوشتن مطالب در اینجا بسیار زحمت و رنج کشیدم و ساعت های متمادی را پشت این میز کامپیوتر نشستم و چشمان خود را به این مانیتور(صفحه نمایش)  دوختم و لذا هیچ گونه خیر که ندیدم هیچ بلکه وقتم تلف شد و هر دفعه که به وبلاگم سر زدم نا امید شدم از اینکه چرا این دوستان با انگشتان مبارک به صفحه کلید رایانه خود فشار نمی آورند تا بر من حقیر منت گذاشته و کوتاه سخنی به عنوان نظر بنگارند.

البته به گفته یکی از دوستان(anima) نظر ندادن بهانه خوبی بود برای رفتن چون امتحانات پایان ترم داره شروع میشه منم این ترم 21 واحد درس برداشتم.

بنابراین بنده تصمیم گرفته ام  که انشاءالله با خواست خداوند شر را کم کرده و انصراف (موقت) خود را از این وبلاگ خدمت شما اعلام دارم.اینجانب همچنین درخواست دارم چناچه دوستان از بنده دلگیر شده اند مراتب رضایت خود را اعلام دارند و حلالم کنند.

اگر احیانا  دوستان محترم فرمایشی داشتند میتوانند به وبلاگ زیر مراجعه کرده و در آن  بنگارند.                                              والسلام علیکم

                                                          شادمهر 11 دی 1388

www.fetnesabz.blogfa.com

                          

 

دسته ها : حرف دل
جمعه یازدهم 10 1388

 

از فتنه رجوی تا فتنه موسوی

 

کار از تغییر شعارها آغاز شد. سال ۵۹ در میتینگ مجاهدین خلق (منافقین) در ورزشگاه امجدیه سوت و کف جایگزین الله‌اکبر شد. همانگونه که می‌خواستند با «مرگ بر شوروی»، «مرگ بر امریکا» را به فراموشی بسپارند، خیلی زود به اسلحه‌ کشیدن به روی مردم رسیدند. روز ۳۰ خرداد ۶۰ روز ریخته شدن خون امت حزب‌‌الله در خیابان‌های تهران بود.

 بازیگردانان، بزرگان انقلاب را هدف گرفته بودند. بهشتی، باهنر، رجایی، آیت، قدوسی، مدنی، دستغیب،‌اشرفی اصفهانی و صدوقی نیز به دست منحرفین به شهادت رسیدند. خروج از ایران، ورود به بغداد و همنشینی با صدام هم پس از انحرافات عقیدتی موضوع عجیبی نبود.

 انقلاب ایدئولوژی ماجرا را جالب‌تر کرد. مریم قجرعضدانلو، که رسانه‌های غربی او را عروس همیشه در حجله می‌خواندند، به فاصله چند روز از طلاق از ابریشمچی ،‌زن سوم مسعود رجوی شد و نهایت قصه تصویری است که می‌بینید« جشن و پایکوبی در روز عاشورا 

***

کار از یک دروغ شروع شد. اعلام پیروزی در انتخابات، در حالی که هنوز شمارش آرا آغاز نشده بود. فردای آن روز سبز بر نیزه شد و خیابان‌های مرکزی تهران به آشوب کشیده شد.آنها یک حرف داشتند: عبور از قانون و این مسئله‌ای نبود که انقلاب اسلامی و رهبری آن زیربارش بروند.

روز ۳۰ خرداد ۸۸، روز ریخته شدن خون امت حزب‌الله در خیابان‌های تهران بود. این بار اما بازیگردانان پخته‌تر بودند. هتک حرمت نظام اسلامی در دستور کار قرار گرفت. کشته‌سازی، شایعه تجاوز و جنایت.شعارها هم تغییر کرده بودند، در روز قدس «نه غزه نه لبنان»، در روز ۱۳ آبان «مرگ بر روسیه» و «جمهوری ایرانی» و در روز ۱۶ آذر حاصل، برداشت شد: اسائه ادب به امام‌خمینی(ره) 

سران فتنه اما هنوز امنیت و آرامش را نمی‌خواستند. پس روز تاسوعا و عاشورا اغتشاشگری را در دستور کار قرار دادند و با اهانت به مقدسات تشیع و شعار «مرگ بر جمهوری اسلامی» به چند خیابان تهران آمدند که حمایت پهلوی‌ها، امریکا، انگلیس و منافقین را پشت سر داشتند و نتیجه باز همان بود: «سوت و کف و پایکوبی در ظهر عاشورا!» این در حالی بود که فتنه سال ۸۸ یک قدم هم از فتنه منافقین جلوتر رفته بود.

.

دسته ها : سیاسی
پنج شنبه دهم 10 1388

 

دوستان سلام

بنده در راستای حمایت خودم از ولایت فقیه و همچنین ابراز انزجار از این وطن فروشان و فتنه انگیزان که حرمت عاشورا را حفظ نکردند، اقدام به ساخت یک وبلاگ جدید برای رسوایی این بی دینان و منافقان و همچنین طرفداران گستاخشان نمودم.

عنوان این وبلاگ متناسب با همان عنوانیست که این جنایتکاران برای سیاست خودشان انتخاب کرده اند.

فتنه سبز

http://fetnesabz.blogfa.com

 

 

دسته ها : سیاسی
پنج شنبه دهم 10 1388

 

 

تجمع بی‌سابقه دانشجویان با درخواست استعفای جاسبی و اخراج فائزه

 حمایت برخی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات از ساختارشکنی حامیان موسوی در روز عاشورا و تلاش برای فضا سازی در این دانشگاه، خون دانشجویان دانشگاه آزاد را نیز که به دلیل فضای اختناق حاکم بر این دانشگاه معمولا امکان برپایی تجمعات اعتراضی را ندارند به جوش آورد و در یک اتفاق نادر در دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان این دانشگاه در مقابل دفتر جاسبی تجمع کرده و با سردادن شعار عیله وی، خواستار اخراج فائزه هاشمی از این دانشگاه شدند.  

 به گزارش رجانیوز، در حالی که حوالی ساعت 12 امروز تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات با ترتیب دادن یک تجمع کوچک تلاش کردند تا به دفاع از اقدامات حامیان موسوی در جریان هتک حرمت عاشورای حسینی بپردازند اما این اقدام باعث شد تا خون دانشجویان این دانشگاه به جوش آمده و در یک حرکت خودجوش، با حرکت از مقابل دانشکده علوم انسانی این دانشگاه به سمت محوطه اصلی دانشگاه، با سردادن شعارهایی علیه رئیس دانشگاه آزاد، به بی تفاوتی مسئولان دانشگاه آزاد نسبت به این ساختار شکنی ها اعتراض کنند.

این دانشجویان که شعار می دادند:"دانشگاه مخملی نمی خواهیم" و " جاسبی استعفا، استعفا" سپس با حرکت به سمت دفتر جاسبی در طبقه هفتم دانشکده علوم انسانی این دانشگاه، اقدام به برقراری یک تجمع آرام در دفتر جاسبی کردند. این درحالی بود که حراست دانشگاه نیز در این بین اقدام به ضبط پرچم های ایرانی که در دست دانشجویان بود نمود.

دانشجویان دانشگاه آزاد که در دفتر جاسبی شعار می دادند: " مفسد اقتصادی اعدام باید گردد؛ فائزه هاشمی اخراج باید گردد" به رئیس دانشگاه مهلت چند روزه ای دادند تا اقدام به اخراج فائزه هاشمی که نقش محسوسی در برخی تحرکات در این دانشگاه در روز 16 آذر وسپس حضور در آشوب های روز عاشورا داشته است، نماید.

دانشجویان در یک اقدام انقلابی همچنین عکس حضرت امام را با عکس جاسبی که در کنار تمثال مقام معظم رهبری قرار گرفته بود جایگزین کردند. دانشجویان که از حذف تمثال حضرت امام از فضای دکور دفتر جاسبی بسیار متعجب و ناراحت بودند، شعار دادند "دانشجویان بصیرند ذلت نمی پذیرند"  در پایان نیز دانشجویان با حضور در نمازخانه دانشکده، اقدام به برگزاری نماز جماعت نمودند.

رجا نیوز              www.rajanews.com

 

 

دسته ها : سیاسی
چهارشنبه نهم 10 1388

.

حسینیان: آیا وقت آن نرسیده از موسوی و خاتمی اعلام برائت کنیم؟

نماینده تهران در تذکری آئین‌نامه‌ای گفت: آیا وقت آن نرسیده از موسوی و خاتمی که هنوز بیشرمانه دست در دست اوباما به جنگ امام حسین(ع) و ولایت آمده‌اند، اعلام برائت کنیم.به گزارش فارس، روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در آغاز جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس در واکنش به هتک حرمت عده‌ای از حامیان موسوی و خاتمی به روز عاشورای حسینی در تذکری آئین‌نامه‌ای، اظهار داشت: ‌عده‌ای از عناصر فاسد با زمینه‌سازی عده‌ای دنیا طلب و هواپرست به عاشورای حسینی قرآن کریم در روز عاشورا هتک حرمت کردند.وی افزود: اینجا جا دارد هر مومنی از درد جان دهد و اشکش جاری شود، اینجا دیگر جای تسامح نیست و خون مومنان حسینی باید به گوش آید و فریاد برآورند که هیهات من الذله.نمایندگان مجلس بعد از این گفته حسینیان با فریاد هیهات من‌الذله وی را همراهی کردند.حسینیان در ادامه خاطرنشان کرد:‌ امروز باید تسامح را کنار گذشته و رسما از کسانی که با نام و نشان این زمینه را فراهم کردند اعلام برائت کنیم.عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: وقت آن است که از موسوی و خاتمی که هنوز بیشرمانه دست در دست اوباما به جنگ حسین و ولایت او آمده‌اند و از امام خمینی شرم نمی‌کنند و حسینیه جماران که متعلق به همه شهیدان، جانبازان و انقلابیون است وسیله‌ای برای کوبیدن امام حسین (ع) و امام خمینی (ره) و راه آنان است،استفاده می‌کنند اعلام برائت می‌کنند.وی افزود: آیا وقت آن نرسیده که تسامح را کنار گذاشته و از این مزدوران وابسته به دشمن با اسم و نام اعلام برائت کنیم؟

حسینیان در پایان از نمایندگان خواست تا دقایقی در راهپیمایی در خارج از صحن مجلس در محکومیت این اقدام پلید شرکت کنند.

 رجا نیوز      www.rajanews.com 

دسته ها : سیاسی
سه شنبه هشتم 10 1388

.

.

در جواب به نظر یکی از دوستان

جناب...... Mm ss hh

شما میگی: ** وطن فروش کسی است که جریان تهمت و افترا ودروغ را در کشور به راه انداخت، جلوی رهبر ایستاد و نامه ایشان را درون کشوی میز پرت کرد**

شما میگی که  آقای احمدی نژاد نامه رهبری رو انداختند توی کشو

من میگم خودت دیدی که جناب احمدی نژاد نامه رهبری رو انداخت توی کشو؟؟؟؟؟

تو رو خدا این حرف رو جای دیگه نزن بهت میخندن.یعنی چی نامه رهبری رو انداخت توی کشو.

اینم شد دلیل؟؟؟؟

اینم شد توجیح؟؟؟؟؟

من و شما و احمدی نژاد و هزار تا مثل رییس جمهور فدای این نظام و اسلام.

ما کاری به شخص نداریم.

مهم حفظ این نظام و انقلابه.

ما برا این مملکت خون دادیم.

مهم حفظ حرمت عاشوراست.

آیا این آدمهایی که شما ازشون طرفداری میکنید به فکر نظام اسلامی هستند؟؟

آیا اینها توی روزنا مه هاشون از شهید و شهادت و امام زمان(عج) و امام حسین (ع) حمایت میکنند؟؟؟

آیا شما ادعای شیعه بودن دارید؟؟؟

آیا شما از کسی حمایت میکنی که آشکارا میگه من با اسلام و عاشورا و نظام اسلامی مخالفم؟؟؟

شما میگی:** عقده های خودشون از امام را با پاره کردن تمثال مبارک ایشان و متهم کردن یک گروه خاص خالی کردند!!** 

شما میگی کسانی که دم از ولایت فقیه میزنند عکس امام(ره) را پاره کردند .

 من میگم قبول .

آیا باز هم طرفداران ولایت فقیه بودند که توی عاشورا سوت و دست و بوق میزدند؟؟؟

من میگم فائزه هاشمی دختر جناب هاشمی رفسنجانی دیروز یعنی مصادف با عاشورا اومده بود توی یکی از خیابون های تهران و با اونهایی که فکر کردند عروسی مادرشونه وهلهله میکردند همکاری میکرد که اونا بدونن  پشتیبان دارند.

شما میگی نه؟؟؟

من میگم: آره خودم فیلمش رو دیدم!!

شما میگی: ** بد نیست من تاریخ ایران رو بخونم.**

من میگم باشه من فقط یه برگ تاریخ رو خوندم توش نوشته بود بنی صدر سبیل خودش رو زد با روسری و لباس زنانه فرار کرد.

من میگم عاقبت اینها میشه مثل جناب بنی صدر.

میگی نه؟؟

 نمونه اش همین آقای مجید توکلی که با لباس خانومها گرفتنش. آیا اون هم ساختگیه؟؟؟

آیا  شباهتی به کار بنی صدر نداره؟؟؟

 عکسش رو توی وبلاگم گذاشتم. میتونی ببینی

والسلام

 

سه شنبه هشتم 10 1388

 

 

               آینده در انتظار وطن فروشان...

تاریخ تکرار خواهد شد....

.

 

 

 

 

 

دسته ها : سیاسی - عجیب تر
دوشنبه هفتم 10 1388

.

.

 گاف مجدد کروبی، این بار در یک بیانیه شدیداللحن!

مهدی کروبی که پیش از این اشتباه ادبیاتی خود در ترجمه "دول الخلیج العربیه" به دولت های خلیج عربی را مستمسک حمله به احمدی نژاد کرده بود ، این بار نیز مشابه همین اشتباه را در نوشتن یکی از مشهورترین آیات قرآن کریم مرتکب شد.به گزارش شبکه ایران، مهدی کروبی امروز به مناسبت وقایع روز عاشورای تهران بیانیه‌ای صادر کرد.او هیچ اشاره ای به هتاکی های حامیان موسوی به مقدسات مردم نکرد، ‌اما از آن جهت که در نگارش آن، خطای مهمی مرتکب شد، نامه اش بیش از آنکه موجب خشم متدینین شود، انبساط خاطر برای مخاطبینش فراهم آورد.دبیر کل حزب اعتماد ملی که در ابتدای نامه خود قصد داشت برای تحت الشعاع قرار دادن هتاکیها، به واسطه ترور مشکوک چهار نفر از شهروندان،به آیه‌ مشهور استرجاع از قرآن کریم تمسک کند،‌ نوشت: "انا لله و انا الیه الراجعون"!

مهدی کروبی پیش از این نیز در جریان مناظرات انتخاباتی، محمود احمدی نژاد را به نشستن در زیر تابلویی که بر روی آن نوشته شده بود "دول الخلیج العربیة" محکوم کرده بود.وی گفته بود که معنی "دول الخلیج العربیه"، "دولت‌های خلیج عربی" است .اما دکتراحمدی نژاد در همان جلسه برای کروبی که حامیانش وی را "آیت الله" می خوانند، توضیح داد که معنی این عبارت "دولت های عربی خلیج" است، که در پی آن کروبی ترجیح داد در این باره سکوت کند.با این حال این اشتباه مهدی کروبی مشخص کرد که با وجود برخی گمانه زنی‌ها مبنی بر اینکه همه نامه‌ها و بیانیه‌های مهدی کروبی توسط افراد دیگری نوشته می شود، لااقل برخی از این بیانیه ها را شخص کروبی می نویسد.

گفتنی است مهدی کروبی در این بیانیه آشوبگران را که دیروز باکف و سوت به شعار علیه مقدسات دینی می پرداختند، "عزاداران حسینی" نامیده و عزادارانی را که صرفا با حضور در خیابانها و بیان شعارهای انقلابی مانع آنها شدند را "جماعتی وحشی" خطاب کرده است.

دسته ها : سیاسی - عجیب تر
دوشنبه هفتم 10 1388

 

  فرار اون دانشجو با لباس زنانه از دانشگاه

خیاطی «امیر کبیر»

دوخت انواع چادر، مانتو، روسری و مقنعه


آرایشگاه "خشگل فراری" برای ترم جدید کلاسهای خود هنرجو می پذیرد.
همراه با دوره فشرده سرخاب سفیداب
زیرنظر کامبیز جون


انجمن شعر "سیاست رنگی" برگزار می کند:
شب شعر "خشگلا باید بترسن!"
همراه با اغتشاش و شورش


کتاب "تعالیم آفتاب پرستانه"
اثر استاد "مستتر" به بازار آمد.
فروش در کلیه کتابفروشی های غیرمجاز


کش تنبان هستم، پس در می روم
فروشگاه کش تنبان "ما بیشماریم"


جناب استاد "در رو"
کسب جایزه نوبل ژنتیک را برای مقاله شما با عنوان
"تغییر جنسیتی سیاسی در دانشجویان"
تبریک می گوییم.
جمعی از متغیرین جنسیتی


توجه . . . توجه
جیگرکی "دانشجو" افتتاح شد.


جناب آقای "شجاعت"
به پاس ایستادگی و مردانگی شما
از طرف موسسه فرهنگی هنری "نسل دلیر"
یک سری دی وی دی مجموعه کارتونی "پسر شجاع"
به شما اهدا می شود.


دخترا شیرن، مث شمشیرن
پسرا موشن، مانتو میپوشن
از طرف انجمن صد در صد فمینیستی "مرد مرده"

.

.

دسته ها : سیاسی
دوشنبه هفتم 10 1388
X